Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Święty Mikołaj 2014

sw_mikolaj

Jak co roku 6 grudnia gościliśmy w naszym kościele św. Mikołaja. Po mszy roratniej dzwięk dzwonków oznajmił przybycie świętego. Dzieci przywitały gościa śpiewem '' Mikołaj się zbliża ''Po grzecznościowym przywitaniu nastąpił najważniejszy moment .

 

 

Linki do serwisów hydrologicznych

 

Informacja o stanie pogotowia przeciwpowodziowego

wodowskaz minW związku z ogłoszeniem przez Wojewodę Opolskiego Zarządzeniem nr 64/14 z 16 maja 2014 roku pogotowia przeciwpowodziowego na terenie powiatu Kedzierzyńsko-Kozielskiego oraz Zarządzeniem nr 1/2014 Starosty Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego z 16 maja 2014 roku w sprawie ogłoszenie pogotowia przeciwpowodziowego...

 

UWAGA! Zamknięta droga powiatowa relacji Cisek - Bierawa

zakaz2Gmina Cisek informuje, iż w związku z prowadzeniem dalszych prac związanych z przebudową mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1404 O relacji Cisek - Bierawa, od dnia 24 kwietnia 2014 roku zostaje całkowicie zamknięta droga Nr 1404 O Cisek-Bierawa w rejonie przebudowywanego obiektu.

 

Ferie z atrakcjami

20140221 ferie min

Co prawda tegoroczne ferie zimowe już są na półmetku, ale druga ich połowa upłynie pod znakiem licznych atrakcji, przygotowanych przez filię Biblioteki Publicznej w Łanach wespół z radami sołeckimi, Szkołą Podstawową i Gminnym Przedszkolem w Łanach oraz Młodzieżową radą Gminy Cisek. W bogatym programie między innymi wyjazd na lodowisko, projekcje filmów, bal przebierańców i turniej tenisa stołowego. 

 

Wycieczka – Browar Żywiec – Kulig Wisła-Czarne

Zapraszamy na jednodniową wycieczkę do Żywca i Wisły. W programiekulig min zwiedzanie browaru, degustacja piwa, kulig saniami w dolinie czarnej Wisełki, obiad i biesiada w górskiej kolibie, zabawa z góralska kapelą ZWYRTNI.

 

Zaproszenie na dożynki

Serdecznie zapraszamy Szanownych Mieszkańców oraz wszystkich chętnych Gości na Dożynki Wiejskie w Przewozie, które odbęda się 01.09.2013 (niedziela) w Wiejskiej Sali przy ulicy Długiej. Dożynki są przygotowywane przez Radę Sołecką, Sołtysa, OSP Przewóz, Mniejszość Niemiecką, Koło Gospodyń Śląskich oraz tegorocznych organizatorów z ul. Odrzańskiej (od rodziny Kirchniawy do rodziny Przewoźnik ) oraz ul. Wąskiej.

 
Dzisiaj
15 czerwca 2024
Sobota
Imieniny obchodzą:
Jolanta, Wiola, Wit
Dziś jest 167 dzień roku.
Do końca roku zostało
199 dni.
Myśl dnia
Pogoda
Wioska w pigułce
Państwo Polska
Województwo Opolskie
Powiat Kędzierzyn-Koźle
Gmina Cisek
Kod pocztowy 47-253
Położenie geograficzne 50°13'34″N 18°15'16″E
Wysokość 178 m n.p.m.
Obszar 501 ha
Ludność 324
Domów 115

 

Galeria zdjęć
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Ostatnie wpisy w Księdze Gości
Witam, czy ktoś wogóle aktualizuje tą stronę? Sam...
prawie rok bez aktualizacji...brawo panie rafale z...
Jak tam z rybami w Przewozie?Łowi ktoś z Was?
Bardzo fajna strona. Z przekazów rodziców wiem, że...
Pikna ta wioska, ja dzielny aczkolwiek mały człek ...