Wczoraj, czyli 6 grudnia, ku radości wszystkich dzieci (i nie tylko) z Przewozu, odwiedził naszą wioskę Święty Mikołaj. Przyszedł wczoraj wieczorem do naszego kościoła, zaraz po mszy św. roratniej. Przybył w asyście dwóch aniołów, którzy pomagali mu w wypełnianiu jego trudnej misji.
Rozpoczął się trzeci tydzień prac przy remoncie dachu naszego kościoła. Dzięki sprzyjającej pogodzie oraz pomocy mieszkańców prace przebiegają dość sprawnie i szybko. Ukończona została prawa strona dachu nad nawą oraz połowa strony lewej.
W tym tygodniu (17 września) rozpoczęły się prace przy remoncie naszego kościoła. Remont obejmie całkowitą wymianę pokrycia dachu - dotychczasowe pokrycie z blachy zostanie wymienione na gont drewniany. Wymiana blachy na gont ma na celu przywrócenie naszemu najcenniejszemu obiektowi jego pierwotnego wyglądu...