Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Zapowiedzi i ogłoszenia

Bezpłatna zbiórka elektrośmieci

odpady elektryczne minNa terenie Gminy Cisek w wyznaczonych sołectwach, w dniach od 11 do 13 marca 2013 roku zostanie przeprowadzona zbiórka elektrośmieci. Odbierany będzie zużyty sprzęt komputerowy, RTV, AGD, akumulatory, monitory i telewizory. To dobra okazja do pozbycia się niepotrzebnego i zużytego sprzętu.

 

Ogłoszenie Związku Międzygminnego "Czysty Region"

czysty region

W związku z zapowiadanymi zmianami w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach i trwającymi pracami nad nowym wzorem deklaracji uwzględniającym te zmiany prosimy mieszkańców gmin Związku Międzygminnego „Czysty Region” (Bierawa, Cisek, Głogówek, Izbicko, Kędzierzyn-Koźle, Kolonowskie, Krapkowice, Leśnica, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś, Strzeleczki, Ujazd, Walce, Zdzieszowice) o NIE SKŁADANIE deklaracji w dotychczasowej formie.

 

Zebranie wiejskie

zebranie

19 lutego br. w Wiejskim Domu Spotkań w Przewozie odbędzie się coroczne zebranie wiejskie. Tematem spotkania będzie między innymi sprawozdanie z działalności Sołtysa i Rady Sołeckiej w roku 2012. W zebraniu uczestniczyć będzie Wójt Gminy Cisek. Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Przewozu. Zebranie rozpocznie się o godzinie 19:00.

 

Zaproszenie na Bal Przebierańców

karnawal minRada sołecka oraz Mniejszość Niemiecka zapraszają na bal przebierańców dla dzieci i gimnazjalistów, który odbędzie się 8 lutego 2013r. (piątek), w Wiejskim Domu Spotkań w Przewozie. Rozpoczęcie balu o godzinie 16:00, zakończenie o 19:00. Zapewniamy dobrą zabawę, gry, poczęstunek i napoje. Za najciekawsze stroje przewidujemy nagrody.

 

Zaproszenie na Biesiadę Śląską do Cisku

biesiada DFK Cisek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Cisku zapraszają w dniu 9 lutego 2013r. o godz.18:30 na BIESIADĘ ŚLĄSKĄ „Ostatki z kapelą KAMRATY". Zaproszenia w cenie 20zł/osobę można nabyć w DFK Cisek oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku. W cenie biletu konsumpcja: żurek i chleb ze smalcem. UWAGA: Impreza biesiadna trwa 4 godziny.

 
Więcej artykułów…
Dzisiaj
19 marca 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Józef, Bogdan, Marek
Dziś jest 78 dzień roku.
Do końca roku zostało
287 dni.
Myśl dnia
Pogoda
Wioska w pigułce
Państwo Polska
Województwo Opolskie
Powiat Kędzierzyn-Koźle
Gmina Cisek
Kod pocztowy 47-253
Położenie geograficzne 50°13'34″N 18°15'16″E
Wysokość 178 m n.p.m.
Obszar 501 ha
Ludność 324
Domów 115

 

Galeria zdjęć
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Ostatnie wpisy w Księdze Gości
Witam, czy ktoś wogóle aktualizuje tą stronę? Sam...
prawie rok bez aktualizacji...brawo panie rafale z...
Jak tam z rybami w Przewozie?Łowi ktoś z Was?
Bardzo fajna strona. Z przekazów rodziców wiem, że...
Pikna ta wioska, ja dzielny aczkolwiek mały człek ...