Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

OSP Przewóz - aktualności

Zaproszenie

Zarząd OSP w Przewozie serdecznie zaprasza wszystkich członków Ochotniczej Straży Pożarnej, Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, Kobiecą Drużynę Pożarniczą oraz osoby związane z naszą działalnością na coroczne zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się w piątek 2 stycznia 2009, o godzinie 19:00, w Wiejskim Domu Spotkań w Przewozie. Ze względu na ważność omawianych spraw prosimy o niezawodne i punktualne przybycie wszystkich druhów. Prosimy także o  przybycie w mundurach wyjściowych.

Z pozdrowieniem strażackim
Zarząd OSP w Przewozie
 

Zebranie sprawozdawcze OSP odbyło się w Przewozie

CRW_6487-01_min3 stycznia 2008 roku w świetlicy wiejskiej w Przewozie odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków naszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Na tegorocznym zebraniu frekwencja był wyjątkowo wysoka, a oprócz licznie przybyłych strażaków spotkanie zgromadziło również wielu sympatyków przewoskiej OSP.

 

Zebranie sprawozdawcze OSP

Zarząd OSP w Przewozie serdecznie zaprasza wszystkich członków Ochotniczej Straży Pożarnej, Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, Kobiecą Drużynę Pożarniczą oraz osoby związane z naszą działalnością na coroczne zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się w czwartek 3 stycznia o godzinie 19:00, w Wiejskim Domu Spotkań w Przewozie.

 

OSP Przewóz dzieciom

osp_dzieciom_16_minW niedzielę 23 września odbyła się impreza dla dzieci z Przewozu zorganizowana przez naszą OSP. Strażacy przygotowali dla dzieci moc atrakcji: były konkursy sprawnościowe na torze przeszkód ( z nagrodami), było przeciąganie liny, był pokaz sprzętu strażackiego oraz przejażdżki konną bryczką.

 

Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze

10_minDnia 15 września 2007 w Kłodnicy odbyły się IV Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze. Wzięła w nich udział młodzieżowa dziewczęca drużyna pożarnicza z OSP Przewóz, która reprezentowała Gminę Cisek. W zawodach, w kategorii młodzieżowych drużyn pożarniczych, wystartowały 4 drużyny dziewczęce i 5 chłopięcych.

 
Więcej artykułów…
Dzisiaj
16 grudnia 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Albina, Zdzisław
Dziś jest 350 dzień roku.
Do końca roku zostało
15 dni.
Myśl dnia
Pogoda
Wioska w pigułce
Państwo Polska
Województwo Opolskie
Powiat Kędzierzyn-Koźle
Gmina Cisek
Kod pocztowy 47-253
Położenie geograficzne 50°13'34″N 18°15'16″E
Wysokość 178 m n.p.m.
Obszar 501 ha
Ludność 324
Domów 115

 

Galeria zdjęć
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Ostatnie wpisy w Księdze Gości
Witam, czy ktoś wogóle aktualizuje tą stronę? Sam...
prawie rok bez aktualizacji...brawo panie rafale z...
Jak tam z rybami w Przewozie?Łowi ktoś z Was?
Bardzo fajna strona. Z przekazów rodziców wiem, że...
Pikna ta wioska, ja dzielny aczkolwiek mały człek ...